Vraag, Antwoord & GGZ bezoekersforum

Reacties op nieuwsberichten

Hieronder tref je de meest recente reacties op de nieuwsberichten. Op deze plek kun je tevens reageren op berichten van andere bezoekers.

Vraag & Antwoord, het GGZ forum

Ook op GGZ LinkedIn delen wij berichten waarop je kunt reageren.

* Deze pagina is bedoeld voor onderling contact tussen bezoekers van ggz.nl. De redactie controleert periodiek op spam. Vragen die hier worden gesteld, worden in het algemeen niet beantwoord door de redactie.

  • From Jenny on Je ziet het pas als je het doorhebt…

    Graag wil ik van deze gelegenheid gebruikmaken om een ​​spiritueel man genaamd Dr. Ayo te bedanken, die de gave heeft om relatie- en huwelijksproblemen op te lossen. Ik leerde hem kennen via een vriendin die hij had geholpen een rechtszaak te winnen waarin ze schuldig was bevonden, waardoor ze een gevangenisstraf ontliep. Ik legde haar uit dat mijn man na negen jaar huwelijk wilde scheiden, en zij vertelde me over Dr. Ayo, die haar met haar probleem had geholpen. Dus nam ik contact op met Dr. Ayo, en hij hielp me met een liefdesbezwering waardoor mijn man van gedachten veranderde, en sindsdien leven we in vrede. Als u hulp nodig heeft met spiritueel werk, kunt u contact opnemen met Dr. Ayo via WhatsApp of Viber: +2347055691377 of e-mail: drayospell@gmail.com

    Go to comment
    2026/06/20 at 3:01 am
  • From J de jonghe on Positiviteit als tegengif tegen de boodschap uit de manosphere

    mano als verklaring. behoorljik vaag als je hwt mij vraagt

    Go to comment
    2026/06/19 at 4:02 pm
  • From Marc Bosch on Opinie | De narcist; monster of mens?

    Een narcist is een psychopaat en hoort niet thuis in onze samenleving hoort opgeborgen te worden in een instelling.. verder mogen ze van mij voor hun geboorte al verwijderd worden wat zou de wereld er mooier uitzien als ze verwijderd werden uit onze samenleving. Laten we op dit moment Donald Trump nemen een duidelijk voorbeeld van hoe gevaarlijk een narcisti is

    Go to comment
    2026/06/15 at 9:13 pm
  • From Gino Mone on BZK pakt institutionele discriminatie aan met uitbreiding discriminatietoets

    ze praten altijd over discriminatie als of iedereen racist is.
    Maar ik durf te wedden dat als je AI op de statistieken los laat, helaas een bepaalde cultuur is oververtegenwoordigd in de criminaliteit.
    Als je als burger/werkgever daar wat huiverig voor bent ben je dus gelijk een racist.
    Het grootste probleem is nog niet eens dat het gebeurt onder die culturen maar dat het grotendeels ook gewoon geaccepteerd wordt alen zelfs aangemoedigd.
    En daarmee komen dus bij mijn punt, dat het maakt niet uit wat voor kleurtje je hebt, maar je karakter, en bepaalde culturen hebben bepaalde karakters.

    Dat je daar niet meer over kan praten op een normale manier zonder gelijk voor racist weggezet te worden zorgt alleen maar voor meer verdeling.

    Go to comment
    2026/06/08 at 4:30 pm
  • From Frank Jongbloed on BZK pakt institutionele discriminatie aan met uitbreiding discriminatietoets

    de minstverdienende partner geboren vóór 1 januari 1963 behoudt recht op uitbetaling van deze heffingskorting via de partner.
    leeftijds discriminatie
    dit gaat nergens over de Man die ouder is als de vrouw heeft hiervoor ingeleverd
    dus zou niet uit moeten maken hoe oud de partner is alleen hoe lang deze relatie bestaat.

    Go to comment
    2026/06/08 at 4:11 pm
  • From L. Westerheijden on BZK pakt institutionele discriminatie aan met uitbreiding discriminatietoets

    Art. 1 Nederlandse Grondwet.
    Ongeacht ras, leeftijd, religie enz…
    Dus ook Den Hollander die boven de 65 is.
    Opvang voor Nederlanders nodig en ook voor de ouderen dus niet alleen moeders met kinderen. bv…

    Go to comment
    2026/06/08 at 3:37 pm
  • From Christopher Hardy on Huiselijk geweld | Hulpverlening? Of probleemverlening?

    Wat een dapper en kwetsbaar verhaal, Benthe. Je verwoordt heel mooi en pijnlijk hoe eenzaam het is als dwingende controle niet echt gezien wordt door de hulpverlening. Dank je wel voor je openheid, dit geeft hopelijk anderen ook een stem.

    Go to comment
    2026/06/08 at 2:22 pm
  • From Christopher Hardy on De kracht van natuur in het onderwijs

    Een erg behulpzame samenvatting, bedankt.

    Go to comment
    2026/06/08 at 9:06 am