Vraag, Antwoord & GGZ bezoekersforum

Reacties op nieuwsberichten

Hieronder tref je de meest recente reacties op de nieuwsberichten. Op deze plek kun je tevens reageren op berichten van andere bezoekers.

Vraag & Antwoord, het GGZ forum

Ook op GGZ LinkedIn delen wij berichten waarop je kunt reageren.

* Deze pagina is bedoeld voor onderling contact tussen bezoekers van ggz.nl. De redactie controleert periodiek op spam. Vragen die hier worden gesteld, worden in het algemeen niet beantwoord door de redactie.

  • From on Specialistische zorgbeveiliging binnen de ggz

    kan nog een hoop winst behaald worden bij ggz verzorgers en zorgbeveiligers meer empathie met patienten en menselijkheid .serieus genomen worden.

    Go to comment
    2025/10/21 at 5:08 pm
  • From Sara on Wet voor betere beschikbaarheid jeugdzorg aangenomen

    En, wanneer worden de 40.000 uithuis geplaatste kinderen terug naar huis geplaatst? Immers, ze zijn toch uithuis geplaatst op basis van niet kloppende dossiers?!

    Go to comment
    2025/10/21 at 10:48 am
  • From Berry on Opleidingsplaatsen GGZ Verpleegkundigen

    Tineke, swetteblom?

    Go to comment
    2025/10/14 at 7:16 pm
  • From laser marking machine on Rookvrije ggz komt steeds dichterbij

    Wat een geruststellende berichtje! Eindelijk geen rookvrije zones onder de luifel meer, haha. Die 80% training voor personeel, dat is top! Hopelijk leidt dit ook tot minder stress en meer creativiteit in de behandelingen, want wie rookt, kan toch niet goed nadenken? 😉 Sterkte Nederlandse ggz, dicht bij je rookvrije droom!

    Go to comment
    2025/10/14 at 8:40 am
  • From Mart Kloet on Mogelijke oorzaak van fibromyalgie gevonden

    zelf heb ik het idee dat fimbrio te maken heeft met chronische traumatisering (zoals complex trauma of hechtingsstoornis) of chronische stress die maar niet ontlaad en gestold raakt in het lichaam als het ware, waardoor het lichaam geen prikkels meer erbij kan als het ware.
    Chronische stress of veel ernstig trauma zorgt voor litteken vorming in de hersenen, wat ook gelijk depressieve klachten kan verklaart.
    Alle mensen die ik ken met deze aandoening en ook met andere reumatische of bepaalde niet progressieve veel voorkomende spier of pees of gewricht aandoeningen, hebben stuk voor stuk zwaar jeugdtrauma of zeer ernstige emotionele verwaarlozing gekend. Het klinkt misschien vergezocht, maar dat weet ik van alle mensen die ik ken, die hebben dat allemaal.

    Go to comment
    2025/10/14 at 1:37 am
  • From vong quay may man on Rookvrije ggz komt steeds dichterbij

    Wat een prachtige vooruitgang in de ggz! Ik dacht aan mezelf als zorgverlener: Eindelijk geen onnodige sigarettenpauzes onder de luifel meer! 😉. Hopelijk leidt dit ook tot minder stress en meer creativiteit in de behandelingen. Dat roken, die ongezonde verslaving die ook nog mentale problemen verhoogt… nou ja, gelukkig is er hulp bij. Die 80% die personeel trainen, daar moet je als roker (nog) op jagen! Sterkte Nederlandse ggz, dicht bij je rookvrije droom!

    Go to comment
    2025/10/13 at 9:42 pm
  • From Sandra Batens on Plan voor moderne verzorgingshuizen met aandacht voor zelfstandigheid en verbinding

    ik vind het een supermooi idee, ook voor mijn moeder van 88 jaar die te zelfstandig is voor een verpleeghuis maar wel graag meer aanspraak zou willen bijvoorbeeld.
    Maar het voelt wel een beetje als een sigaar uit een oude doos.
    waarom zijn destijds de bejaardenhuizen verdwenen?

    Go to comment
    2025/10/06 at 10:23 pm
  • From Anoniem on Over narcisme – deel 5 (slot): De pot verwijt de ketel

    dit komt heel hard binnen. ik ben dus niet gek.zit te trillen nu en kan niet meer stoppen met huilen.

    Go to comment
    2025/10/06 at 8:37 pm
  • From on Ontwikkelingen in AI: depressie herkennen aan stemgeluid

    Een computer heeft geen gevoel als iets niet lukt

    Go to comment
    2025/10/05 at 3:33 pm